Қостанай, Алтынсарин 112
8-7142-51-29-77

♦️2023 жылдың 28 қарашасында С.Мәуленов атындағы гимназияда 2023-2024 оқу жылына арналған жылдық жұмыс жоспарына сәйкес, «Біртұтас тәрбие бағдарламасын» жүзеге асыру мақсатында және «Үндестік» жобасы аясында, гимназия мен ата-аналар арасында өзара байланысты нығайту негізінде 5-сынып оқушыларының ата-аналары үшін ашық есік күні өткізілді.
Биылғы оқу жылында 5 сыныптарда барлығы 75 оқушы, ата-аналар жиналысына 50 ден аса ата-аналар жиналып, мұғалімдерден өз балаларына қатысты негізгі сұрақтарға жауап алды.

♦️28 ноября 2023 года в гимназии С.Мауленова был проведен День открытых дверей для родителей учеников 5 классов с целью укрепления взаимодействия между родителями и педагогами гимназии.
​Это мероприятия было проведено в рамках проекта «Біртұтас тәрбие» .
В этом учебном году в гимназии обучается 75 учащихся 5 классов. День открытых дверей посетило более 50 родителей, которые получили от учителей ответы на волнующие их вопросы о своих детях. #біртұтас_тәрбие #ашықесіккүні @kst_bilim_bolimi @aslanmadibaev